Kontakt na Paliho som získala cez dlhoročnú kamarátku, ktorá ma odkázala na tento Paliho fb profil. Chvíľu som váhala, či skrz fb hľadať fotografa na náš svadobný deň je správna cesta, avšak obavy boli veru zbytočné. Preto, ak hľadáte fotografa, ktorý vie všestranne fotiť neváhajte! Fotí tak, že o ňom a o tom ani nie je vedieť, no zachytí presne to, čo si prajete mať uchované v spomienkach. Budete sa pred ním cítiť prirodzene, uvoľnene a na fotkách to bude poznať. Naše svadobné fotky sú nad očakávania krásne, vydarené, podtrhujúce priebeh udalostí zo svadobného dňa. Neodpustí si osobné stretnutie ešte pred fotením, kde chce spoznať koho fotí a aké sú očakávania od neho. To ja pokladám za veľmi podstatné. Kedykoľvek budeme mať znova chuť zdokumentovať spomienky, určite viem na koho sa obrátiť, a koho priateľom či rodine odporúčať. Pretože Pali, svoju prácu robí skvele. Týmto mu chcem znovu poďakovať za to, čo pre nás vytvoril – Palino, veľká vďaka!

Dia&Igor

Pali.. je super človek.. pozitívny, nenápadný, skromný a hlavne je však výborný fotograf.
Fotenie s ním bolo veľmi uvoľnené, prirodzené a plné emócií. Spomienky tvorené srdcom a zachytené s citom.
Človek ich môže pozerať dookola a nikdy sa mu nezunujú.
Takže Paľko, chceme sa Ti ešte raz pekne poďakovať za nádherné fotky a ako Ty hovoríš : za „príbeh“, v ktorom si zachytil Náš svadobný deň vrátane najmenších detailov.
Do budúcna Ti želáme veľa zdravia a úspechov.. kopec pekných svadieb a iných akcií a nech Ti to „fotí“ ešte dlho.
Vrelo ODPORÚČAME

Aďka&Ľuboš

V lete som sa oženil 😛 a bol to nesmierne krásny deň pre mňa.

Ako sa vraví taká zábava už nemôže byť, nakoľko svoje ÁNO som svojej žene povedal na celý život. Ale čo by to bolo bez krásnych spomienok, ktoré Vám nik už z hlavy nevezme, ale ako sa vraví raz vidieť ako dva krát počuť je lepšie. Opisovať ako krásny ten deň bol je veľmi ťažké a preto sme sa rozhodli špeciálne pre nášho priateľa Pavol Bednarik ,aby tento náš nádherný deň zhmotnil do spomienok neuveriteľným citom pre obraz a zároveň sa medzi nami pohyboval ako duch, ktorý všetko videl a nasnímal. Úplnou samostatnosťou a dôvtipom zachytil momenty, ktoré sa navždy vryjú do naších sŕdc. Pali som ti veľmi vďačný za tie krásne fotografie 🙂 PS: kamaráti, ľudkovia, priatelia, rodina i nerodina, 20 hviezdičkami odporúčam tohoto šikovného fotograda z 5 a teším sa na to, že raz bude fotiť aj naše detváaaaaky 🙂 Kto je zvedavý na jeho prácu, klik na odkaz, aaaaaaalebo ťuk do mojích albumov a pozrite si náš krásny deň D 🙂 Ja ho mám aj v mobile 😛 AAAAAAAA ešte jedna infoška, foti zo vzduchu aj zo zeme a mal som pocit, že som ho videl aj v neopréeene v jazierku na tajnáša.

Ďakujeme ti Pali 🙂